ANASAYFA » KURUMSAL 387864

Hakkımızda

Firmamız 1983 yılında demir-çelik sac profil mamulleri
satışı ile sektöre adım atmıştır.
 
Bölge şartları ve yoğun talep üzerine kendini geliştirmeyi zorunlu gören firmamız imalat sektörüne yeni bir soluk ve kalite getirmek üzere 1998 yılında yeniden yapılanarak SERDAROĞLU DEMİR ÇELİK A.Ş. adı altında 2. Sanayi Sitesi 25. Blok'ta 2300m2 kapalı alanda faaliyetine devam etmeye başlamıştır. Gelişen teknoloji ve koşullar karşısında büyümesini sürdüren firmamız 2009 yılında Karapınar Mah. M.Tercan Cad. No:38/A adresinde 5500 m2'si kapalı olmak üzere toplamda 800 m2 lik yeni çalışma sahaları ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Bu büyüme ve gelişimimizi sadece çalışma sahasında gerçekleştirmeyip siz değerli müşterilerimiz için Makine parkurumuzda da gelişmeye ve büyümeye devam ettik.
 
 İş anlayışı "Geleceği İnşa Etmek" üzere kurulmuştur. Bu hedefini gerçekleştirmek için projelerinde en son tekolojiyi kullanarak, mimari açıdan işlevsel olmasının yanı sıra estetik görüntüsüyle göze çarpan, üstün kalitede malzemeyle yapılar inşa etmiştir.
 
Serdaroğlu'nun inşa ettiği iş merkezi, Okul, Fabrika, Konut gibi pek çok farklı yapı azmanında teslim ve kaliteli üretimle hizmete sunulmuştur. Serdaroğlu sağlam, modern, kalıcı ve işlevsel çözümler sunan projeleriyle sektöründe saygın bir yer edinmiştir.
 
Faaliyet gösterdiği sektörlerde itibarı, güvenilirliği ile tanınan Serdaroğlu Demir Çelik, kurumsal planlarını, stratejilerini ve hedeflerini sürdürülebilirlik temelinde yürütmektedir..